123 відгуків
Прямі поставки із заводу виробника!!Прямі поставки

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (67) 384-45-39
Все буде Україна !!

ЩО ТАКЕ ЛАМЕЛІ І ЯКИМИ ВОНИ БУВАЮТЬ?

Ламелі являють собою багатошарову гнутоклеенную фанеру, товщиною 8 мм і шириною 53 мм і 68 мм (Запам'ятайте це, трохи пізніше ми повернемося до цих розмірами).

Виробники, для виготовлення латофлекса використовують шпон різних порід дерева: вільха, тополя, бук, береза і так далі. У виробництві ортопедичних каркасів ми використовуємо виключно буковий латофлекс, бо тільки буковий шпон, дозволяє ламелям в належній мірі бути гнучкими, витримувати значні навантаження, і що дуже важливо приймати свою первісну форму після зняття навантаження.

Але в наш час, обов'язково знайдуться шанувальники великого комбінатора, які спробують вам продати корову, з ярликом «арабський скакун». Все більше і більше виробників каркасів ліжок, не маючи можливості придбати якісну сировину, використовують так звані «ляльки», коли верхній (видимий) шар шпону є буковим, а всі інші шари виготовлені з чого попало, в основному це третьосортний шпон вільхи або тополі. Природно, що покупця ніхто про такі сюрпризи не ставить до відома. Так що будьте уважні дорогі друзі, вас запросто можуть обдурити, а тому довіряйте лише лідерам, зокрема продукції компанії «МХМ-меблі».

На просторах інтернету можна зустріти величезну кількість статей, у яких деякі виробники запевняють своїх покупців у тому, що вузький латофлекс володіє практично неземними фізичними властивостями, а тому давайте «відокремимо мух від котлет» і повернемося до ширини використовуваного латофлекса. Як ми вже говорили, у виробництві ортопедичних каркасів використовується ламель шириною 53 мм і 68 мм Особливої різниці в тому, який ширини латофлекс використовується на вашому підставі під матрац — ні, але наше підприємство в основному використовує латофлекс шириною 68 мм, з кількох причин. По-перше, це європейський стандарт, (ну а куди ж без Європи), у других.... а ось тут давайте трохи займемося математикою?! На односпальний підставі розміром 2000 мм х 800 мм, використовується 13 ламелей шириною 68 мм, або 15 ламелей шириною 53 мм (відстань між ламелями 65 мм). Так ось помноживши кількість латофлекса на його ширину, ми отримаємо ширину суцільного поля, скажімо так. При використанні ламелей шириною 68 мм виходить 884 мм, а застосувавши більш вузький латофлекс, тобто шириною 53 мм, результат складе 795 мм Як бачимо, використання ламелей шириною 68 мм, більш вигідно у питанні експлуатації. Ну і в третіх, більш широкий латофлекс естетично виглядає краще, ну ось ми любимо, щоб усе було красиво, і все тут!

Про те, яку відстань між ламелями має бути саме на вашому ортопедичному каркасі ліжка, ми вам розповімо в третій частині нашого багатосерійного оповідання. До нових зустрічей в ефірі!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner