123 відгуків
Прямі поставки із заводу виробника!!Прямі поставки

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 384-45-39
Все буде Україна !!

Повернення і обмін

Гарантійне обслуговування

Магазин https://mebli-s.com.ua/ здійснює продаж фабричних меблів, і з цього гарантійне обслуговування виробляє фабрика-Виробник відповідно до вимог Законодавства України.
Гарантії і прийом претензій
1. Гарантійне обслуговування меблів здійснюється відповідно до вимог та у строки, встановлені Законом України «Про захист прав споживачів».
Покупець має право брати участь в огляді товару особисто або через свого представника (відповідно до статті 12 , статті 14 Закону України «Про захист прав споживачів»)
Гарантійний термін експлуатації м'яких меблів:
Гарантія на м'які меблі складає від 6 до 18 місяців від дати продажу. Підтвердженням гарантійних зобов'язань - є товарний чек (квитанція, фіскальний чек або інший розрахунковий документ).
Гарантійний термін починається з дати продажу товару споживачеві
Дефекти викликані з вини виробника, виявлені під час гарантійного терміну, будуть усунені безкоштовно або товар буде замінений.
Товар не підлягає гарантійного обслуговування в наступних випадках:
при відсутності відмітки магазину про продаж (дати продажу, прізвище, ініціали продавця та його підпис);
при наявності дефектів, що виникли внаслідок неправильного транспортування, експлуатації або використання споживачем неякісних засобів для догляду за меблями;
при самостійного складання меблів (тобто не уповноваженими представниками Продавця);
у разі якщо товар ремонтувався самостійно споживачем або третіми особами, які не були уповноважені представниками https://mebli-s.com.ua/;
змінена конструкція виробу або комплектуючих споживачем;
закінчився гарантійний термін;
присутні дефекти, про яких споживачеві було відомо перед продажем меблів, внаслідок яких споживач отримав індивідуальну знижку.
Претензії до якості, що виникли протягом гарантійного терміну слід направляти в магазин, в якому була придбана меблі, з пред'явленням товарного чека (квитанції, фіскального чека або іншого розрахункового документу).
У разі відсутності вищевказаного документа претензії прийняті не будуть.
Меблі з дефектами, які виникли з вини покупця внаслідок: навантажень, що перевищують встановлені норми ГОСТ 19917-93, розривів, забруднення, неналежної експлуатації та інших подібних причин, можуть бути відремонтовані за рахунок покупця.
Фабрика-Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів, якщо це не тягне за собою погіршення їх споживчих якостей що не залежить від інтернет-магазину АnLiMebel.
Колір шкіри, тканини і комплектуючих з деревини і ДСП можуть незначно відрізнятися від зразка, що не залежить від інтернет-магазину https://mebli-s.com.ua/.
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» при порушенні встановлених правил експлуатації меблів, відшкодування матеріальної і моральної шкоди не здійснюється, а вимоги по усуненню недоліків не приймаються.
Повернення товару:
Покупець має право протягом 14 днів з дня покупки товару обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар, якщо товар не підходить за формою, кольором або розміром, а також з інших причин не може бути використаний за призначенням.
При самостійній збірці меблів споживачем, необхідно перевірити деталі на наявність механічних пошкоджень і дефектів виробничого характеру, а саме: відшарування покриття, плями, деформації і т. п. При виявленні шлюбу - припинити монтаж, оскільки деталі меблів зі слідами монтажу поверненню та обміну не підлягають. Зберігайте заводську упаковку до закінчення складання, оскільки заміна шлюбу здійснюється лише в заводській упаковці. Гарантія анулюється, якщо замінна частина вже була встановлена чи є ознаки того, що деталь вже була використана (був укручений гвинт, прорізано отвір тощо).
М'які меблі в замовних тканинах поверненню і обміну не підлягає. А також Меблі виготовлені за індивідуальним розмірам клієнта.
Обмін товару або повернення його вартості здійснюється, якщо:
- він не використовувався, не був у складанні (монтажі);
- збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, фабричні ярлики;
- наявність непошкодженої упаковки;
- є розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з товаром.

У разі повернення товару належної якості, споживач приносить меблі до місця їх продажу (магазину, складу) самостійно, або оплачує витрати на її доставку.
Наведені вище умови гарантійних зобов'язань не в якому разі не обмежують законних прав, що надаються споживачеві чинним Законодавством України.

Інструкція з експлуатації меблів

1. Меблі призначена для експлуатації в сухих приміщеннях, захищених від шкідливих атмосферних впливів (прямі сонячні промені, волога тощо), діючих осередків тепла. Меблі повинна експлуатуватися відповідно до їх функціонального призначення. Меблі рекомендується експлуатувати в сухих, чистих , вентильованих приміщеннях при температурі не нижче +2 ° C і відносній вологості повітря 45 - 70 відсотків.
При зберіганні меблі розміщують на відстані 15-20 см від стін , 0,5-1 м - від приладів опалення, не менше ніж 0,5 м - від джерел електричного освітлення, при ширині проходів між виробами не менше 1 м.
2. Меблі повинна бути захищена від прямих сонячних променів, її не слід розміщувати поблизу опалювальних приладів, сирих і холодних стін, щоб уникнути погіршення зовнішнього вигляду і експлуатаційних властивостей.
3. Не слід ставити на меблі гарячі предмети без теплоізолюючої підставки.
4. Будь-які поверхні меблів слід берегти від ударів твердими предметами, щоб уникнути появи тріщин, подряпин, вм'ятин та інших пошкоджень.
5. Не рекомендується ставити на меблі гострі, важкі предмети, піддавати меблі ударних навантажень.
6. Поверхні деталей меблів слід оберігати від попадання вологи, кислот, лугів, розчинників, щоб уникнути розбухання каркасів.
7. В процесі експлуатації можливе ослаблення кріплень, при необхідності слід підтягнути шурупи, болти, гайки тощо
8. Профілактичний догляд слід проводити не рідше одного разу на тиждень. Пил з тканинних поверхонь видаляється пилососом зі спеціальною насадкою, яка не пошкоджує поверхню, а елементи з деревини і ДСП - м'якою сухою тканиною (фланель, плюш).
9. Для чистки мебели следует использовать только специальные средства по уходу за мебелью (использовать только сертифицированные средства для чистки мебели). Кроме очищающих свойств, они должны обладать полирующими, защитными и другими полезными свойствами. В этом случае необходимо соблюдать инструкции производителей таких средств по способу применения и в области использования (для поверхностей и материалов, указанных в инструкции).
10. Не допускайте впливу на меблі агресивних речовин (кислот, лугів, масел, ацетону та ін) та їх випарів. Контакт меблів з подібними хімічно активними речовинами спричиняє негативні наслідки як для гарнітура, так для вашого здоров'я.
11. Не рідше одного разу на півроку слід проводити хімічне чищення поверхонь. Вона повинна проводитися фахівцями з хімічного чищення м'яких меблів.
12. При експлуатації меблів намагайтеся рівномірно розподіляти навантаження на опорні площі. Не докладайте надмірних зусиль для розкладання виробів.
13. Обов'язковим є встановлення меблів на горизонтально рівній поверхні.
14. Транспортувати меблі слід тільки в розібраному вигляді.
15. Пересувати меблі (в зібраному вигляді) потрібно за вертикальні жорстко закріплені елементи (стійки, боковини) попередньо звільнивши їх від речей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner