123 відгуків
Прямі поставки із заводу виробника!!Прямі поставки

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 384-45-39
Все буде Україна !!

Договір публічної оферти

Договір публічної оферти

Договір публічної оферти

Загальні

Це офіційна пропозиція mebli-s.com.ua, далі по тексту - "Продавець" - це офіційне речення "Продавець", укладання Договір куплі-продати товари дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин, далі по тексту - "Домовець" і розміщує Публічну ферму на офіційному інтернет-сайте Продавця /mebli-s.com.ua. (Челе - "Інтернет-сайт").

Задовольняється Моментом повного і обов'язкового прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір куплі-продажи товарів, вважається, що плата Покупцем замовлення на умовах справжнього Договіру, за термінами і цінами, визначений на веб-сайт Продавця.

Виявлення і визначення

2.1. У справжньому оферті, якщо контекст не потребує чогось іншого, нижчеприведені терміни мають такі значення:

* «товар» - моделі, аксесуари, комплектні та супутні предмети;

* « Інтернет-магазин» - згідно з Законом України « Про електронну комерцію», засіб для представлення або реалізації товару, роботи або послуг за допомогою електронної угоди.

* "Продавець" - компанія, яка реалізує товари, представлені на інтернет-сайте.

* « Покупець» - фізичне обличчя, яке зв'язувало з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* "Заказ" - вибір окремих позицій з переліку товарів, які надаються споживачем, коли він розміщує замовлення і проведе оплату.

Застереження Договіру

Продавець зобов'язаний віддати в власність Покупця Товар, а Покупець обіцяє оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору.

Справжній договір контролює куплю-продажу товарів в інтернет-магазині, в тому числі:

- добровільний вибір споживачем товарів в інтернет-магазині;

- Самі оформки споживачем замовлення в інтернет-магазині;

- Оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

- Опрацювання і доставка замовлення Покупця в власність на умовах справжнього Договіру.

Порядок тем замовлення

Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайте інтернет-магазин і наявний.

4.2, будь-яка позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.

Якщо немає товару на складі, керівник компанії зобов’язаний поставити Покупця в популярність (по телефону або через електронну пошту).

Якщо немає товару, Покупець може замінити його на щось подібне, відмовитися від цього товару, скасувати замовлення.

Порядок оплати за замовлення

Накладена платежами

Оплата за отримання товару у відділенні транспортних компаній за готівку.

П'ятсот два, і, не погрожуючи грошовими засобами, інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Умови доставки замовлення

Доставка товарів, придбаних в інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і виробляється видача замовлення.

Разом з замовою Покупець надає документи згідно з законодавством України.

Права і обов’ язки сторін:

Продавець має право:

- в односторонньому порядку призупинити надання послуг по справжньому договору в разі порушення умов справжнього договору.

Покупець зобов'язаний:

- Вчасно оплатити і отримати замовлення на умовах справжнього договору.

Покупець має право:

- оформити замовлення в інтернет-магазині;

- оформити електронний договір;

- вимагати від Продавця виконання умов справжнього Договіру.

Відповідальність сторін

Сторони мають відповідальність за те, що вони не підкоряються умовам справжнього договору і діють законодавцями України.

Продавець не несе відповідальності за:

- Змінений виробником зовнішній вигляд Товара;

- через незначне невідповідність кольору гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різні кольори передачі моніторів персональних комп'ютерів особистих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, що подається Покупцем для оформлення замовлення;

- за затримку і перебої в надання Ус слуг (обробки замовлення і доставка товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза його контролем;

- за незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою цього доступу до мережі Інтернет;

- за передачою Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреса, реєстрації і пароля третім особам;

Покупець, який використовує доступ до Інтернету, сам несе відповідальність за шкоду, завдану його вчинками (особливо, навіть якщо під його логічним було інше обличчя) особам або їхній майна, юридичним особам, державі або моральним принципам моралі.

Якщо обставини призведуть до неминучої сили, то це звільняє їх від умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілі справжнього договору розуміються події, які мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об’єктивно перешкоджають здійсненню справжнього договору, якого Сторони не могли передбачити і запобігти розумним способом.

Пташки Сторони докладають усіх зусиль, щоб розв’язати будь - які незгоди лише шляхом переговорів.

Інші обставини

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонній порядок вносити зміни до справжньої угоди за умови попередньої публікації його на сайті https://mebli-s.com.ua

9.2 Інтернет-магазин було створено для того, щоб організувати дистанційний спосіб продажу товарів через Інтернет.

Покупець несе відповідальність за те, що він правильно надавав замовлення. При цьому, при виконанні акцепту (формації замовлення і подальшої оплати товару), Покупець надає Продавцю своє беззастережне згоду на збирання, обробку, зберігання, використання власних даних, в розумінні ЗУ « Про захист персональних даних».

9.4 Оплата продавцем оформленого в інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами угоди куплі-продаж (публічна ферма)

Фактична дата електронного договору між сторонами є датою прийняття умов, згідно зі ст. 11 Закон України « Проб електронної комерції »

9.6. Використання інтернет-магазинів для попереднього перегляду, а також оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

Інформація, яку надає Покупець, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця тільки для обробки замовлення, надсилання сповіщень Покупцеві, доставки товару, створення взаєморозрахунків і д.

Порядок повернення товару відповідної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин здійснюється згідно діючого закону України.

10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин виробляється за рахунок Покупця.

10.3. інтернет-магазин повертає гроші за товар за рахунок компенсації витрат, пов'язаних з доставкою товару Покупця.

Строк дії договору

11.1. Електронний договір вважається в'язнем з моменту отримання особи, яка отримала пропозицію укласти договір, відповідь про прийняття цього речення в порядку, певною частиною шостої статті 11 Закону України "Об електронної комерції".

11,2. До закінчення строку дії цей договір може бути розірвано за взаємною згодою до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення грошей

Сторони мають право розірвати справжній договір в односторонньому порядку, у разі невиповнення однією з сторін умов справжнього договору і в випадках, які передбачені чинним законодавством України.

Зверніть увагу, що інтернет-магазин «mebli-s.com.ua» на офіційному інтернет-сайте https://mebli-s.com.ua, має право, згідно з законом України, надавати право користування платформою ФЛП і юридичним особам для реалізації товару.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner